Doprava a platba

Způsob dopravy:

 1. Kurýrní služba - dodání trvanlivých potravin po celé ČR:Přepravní služba, která doručí zboží až k Vám domů, do zaměstnání apod. Objednávky expedujeme do 48 hodin od přijetí a úhrady objednávky. (platí v pracovní dny).

 

 Cena dopravy:

 • Doprava po celé České republice od 69 Kč
 • Při nákupu nad 1200 Kč doprava ZDARMA.
 • Uvedená cena platí pro objednávky do 32 kg.
 • Za každých 5 kg nad uvedenou váhu bude účtováno 25 Kč navíc

 

Způsoby plateb

Platbu za zboží je možné provádět následujícími způsoby:

 1. Dobírka
  Platíte až při převzetí zboží dopravci.
 2. Bezpečná platba online prostřednictvím Comgate:

  On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

  Platba kartou

  Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

  Platba bankovním převodem

  Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

  Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 3. Platba převodem na účet 282638837/0300. Při platbě prosím uvádějte také variabilní symbol,kterým je číslo Vaší objednávky bez přepondy OBJ.

 

 

V případě,že Vaše objednávka nebude uhrazena do 14 dní od objednání,bude automaticky stornována.

Všechny ceny v internetovém obchodě domarketu.cz jsou konečné včetně DPH.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz